




Шина 9.5-22 (250/85-22) GripKing 8слів.112A6 TT SpeedWays На Японський Міні-Трактор
ПО ВСІХ ВОПРОСАМ ЗБЕРІГайтеся 067 31-50-600
Шина 9.5-22 (250/85-22) GripKing 8сл. 112A6 TT SpeedWays БЕЗ КАМЕР
Камера 8.3-22,9.5-22 TR-218A Nexen продається окремо:
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник SpeedWays
Країна виробник Індія
Призначення Селхоспотехніка
Ширина шини 9.5"
Індекс навантаження шини 112 / 1120 кг.
Індекс швидкості A6/30 км.год
Стан Нове
Тип шини Діагональна
Тип Камерна "TT" БЕЗ КАМЕР
Норма шарності 8сл.
Обід W8.00x22
Тиск 290 кПа
Зовнішній діаметр 991 мм
Ширина профілю 241мм
Вага 27.00
Кількість пар ґрунтозачепів 2 x17шт.
Висота ґрунтозачепа 250 мм
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | A6 |
| Індекс навантаження шини | 112 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Тип | Камерна "TT" |
| Посадковий діаметр шини | 22" |
| Ширина шини | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 22" |
- Ціна: 6 680 ₴
- Готово до відправки
6 680 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



