




Шина 5.00-15 (5-15) MIM 374 6сл. 94A6/90A8 TT MRL На МініТрактор
Шина 5.00-15 (5-15) MIM 374 6сл. 94A6/90A8 TT MRL Шина БЕЗ КАМЕР
Камера 4.00-15, 4.50-15, 5.00-15, 125-15 Nexen TR13 продаються окремо:
Шина використовується для допоміжного з/х обладнання: сітківки, сеньйосилки, граблі.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник BKT
Країна виробник Індія
Індекс навантаження шини 94 / 90 / 670 кг. / 600 кг.
Індекс швидкості A8 / 40 км.год
Ширина шини 5.00
Посадковий діаметр 15
Норма шарності 6PR
Вага 7.100кг.
Зовнішній діаметр 640 мм
Ширина профілю 120 мм
Обід 4.00E x15
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова Пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Malhotra |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | A8 |
| Індекс навантаження шини | 94 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Тип | Камерна "TT" |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Ширина шини | 5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
- Ціна: 1 750 ₴
- Готово до відправки
1 750 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



