+380 (67) 315-06-00
+380 (63) 797-03-33
ТОВ"МИРАТОРГ-ГРУП"




Шина AT25X10-12 (25X10.00-12) 6PR BKT W 207 50J TL На Квадроцикл АТВ
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина пневматична AT25X10-12 (25X10.00-12) 6PR BKT W 207 50J TL
Виробник BKT
Країна виробник Індія
Призначення Мотоцикли/квадроцикли
Посадковий діаметр шини 12"
Ширина шини 10.00
Індекс навантаження шини 50 / 190кг.
Індекс швидкості J / 100 км.год
Тип шини Діагональна
Тип Безкамерна "TL"
Діаметр шини 25"
Норма шарності 6PR
Вага 10.950
Тиск 0,45 кПа
Зовнішній діаметр 638мм
Ширина профілю 249 мм
Обід 7.00 x12
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | BKT |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Індекс швидкості | J |
| Індекс навантаження шини | 50 |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Зовнішній діаметр шини | 12" |
| Вісь | Провідна |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Основні атрибути | |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Тип шини для спецтехніка | Безкамерна |
| Повнопрофільна шина | Да |
- Ціна: 5 000 ₴
- Готово до відправки
5 000 ₴
+380 (67) 315-06-00
- +380 (63) 797-03-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

