




Шина 12.4-28 MNTR-222 12слів. 125A6 TT MNT TYRES
За всіма питаннями 067 31-50-600
Шина 12.4-28 MNTR-222 12сл.125A6 TT MNT TYRES БЕЗ КАМЕР
Ціна за 1 шт.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Країна виробник Індія
Призначення Селгосптехніка
Ширина шини 12.4"
Індекс навантаження шини 125 / 1650кг.
Індекс швидкості A6/30 км.год
Стан Нове
Тип шини Діагональна
Тип Камерна "TT"
Виробник MNT TYRES
Норма шарності 12PR
Обід W12 x24
Тиск 250 кПа
Зовнішній діаметр 1210 мм
Ширина профілю 345 мм
Висота ґрунтозачепа 40 мм
Кількість пар ґрунтозачепів 2 x20 шт.
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A+ |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | A6 |
| Індекс навантаження шини | 125 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Висота профілю шини | 85 |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Ширина шини | 320 мм |
| Тип шини для спецтехніки | Пневматична |
| Тип | Камерна "TT" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
- Ціна: 8 500 ₴
- Немає в наявності
8 500 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



