




Шина 9.5-24 KNK-50 PR8.110A6 ТТ Ozka
Шина 9.5-24 KNK50 PR8 110A6 ТТ Ozka Без Камер
Камера продається окремо: Ціну уточнюйте. Камера 9.5-24 TR-218A Nexen.
Характеристики
Виробник Ozka
Країна виробник Туреччина
Стан Нове
Індекс швидкості A6/30 км.
Призначення Селхоспотехніка
Ширина шини 9.5"
Посадковий діаметр шини 24"
Індекс навантаження шини 110/1060кг.
Тип шини Діагональна
Тип Камерна "TT"
Тиск 280 кПа
Зовнішній діаметр 1048 мм
Ширина профілю 241 мм
Обід W8 x24
Висота ґрунтозачепа 30 мм
Кількість пар ґрунтозачепів 2 x20 шт.
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ozka |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | A6 |
| Індекс навантаження шини | 106 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 24" |
| Зовнішній діаметр шини | 24" |
| Тип | Камерна "TT" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Ось | Відуча |
- Ціна: 6 900 ₴
- Готово до відправки
6 900 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



