




Шина 23X8.50-12. 23X8.5-12 LG 306 PR6. 93A3 TL BKT
За всіма питаннями 067 31-50-600
Шина 23X8.50-12 (23X8.5-12) 6PR BKT LG 306 93A3 TL
Характеристики
Виробник BKT
Країна виробник Індія
Призначення Селгосптехніка
Стан Нове
Тип шини Діагональна
Тип Безкамерна "TL"
Індекс навантаження шини 93 / 650 кг.
Індекс швидкості A3/15 км.год
Зовнішній діаметр шини 23"
Ширина шини 8.50
Діаметр шини 12"
Норма шарності 6PR
Ширина профілю 210 мм
Зовнішній діаметр 575 мм
Вага 7.760 кг
Обід 7.00 x12
Глибина протектора 10.2 мм
Тиск 230 кПа
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Виробник | BKT |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Індекс навантаження шини | 93 |
| Індекс швидкості | A3 |
| Країна виробник | Індія |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Зовнішній діаметр шини | 12" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Відуча |
- Ціна: 3 400 ₴
- Готово до відправки
3 400 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

