


Шина 11.2-26 TR 171 8PR.117A6 R1W+ TT BKT
Шина 11.2-26 8PR BKT TR 171 117A6 R1W+ TT БЕЗ КАМЕР
Для серії агро шин TR 171 використовується протектор R-1W + глибина якого на 20% більша від стандартного протектора типу R-1. Тому модель TR 171 особливо добре показує свої характеристики на техніці, що працює у складних умовах, коли необхідна висока прохідність. Ідеальна модель для роботи на вологих і болотяних ґрунтах.
Характеристики
Виробник BKT
Країна виробник Індія
Стан Нове
Тип шини Діагональна
Призначення Селхоспотехніка
Тип Камерна "TT" Без Камери
Ширина шини 11.2"
Посадковий діаметр шини 26"
Індекс навантаження шини 117 / 1285кг.
Індекс швидкості A6/30 км.год
Зовнішній діаметр 1155 мм
Ширина профілю 284 мм
Висота ґрунтозачепа 5 мм
Кількість пар ґрунтозачепів 2 x-шт.
Тиск 2.4 бар
Обід W10 x26
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BKT |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | A6 |
| Індекс навантаження шини | 117 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Тип | Камерна "TT" |
| Посадковий діаметр шини | 26" |
| Зовнішній діаметр шини | 24" |
| Ось | Відуча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
- Ціна: 15 750 ₴
- Готово до відправки
15 750 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

