


Шина 9.5-24 TR-171 6PR 106A6 R1W+ TT BKT На Китайський. Японський Міні-Трактор
Шина 9.5-24 6PR BKT TR 171 106A6 R1W+ TT БЕЗ КАМЕР
Камера продається окремо: Ціну уточнюйте. Камера 9.5-24 TR-218A Nexen
Для серії агро шин TR 171 використовується протектор R-1W+, глибина якого на 20% більша від стандартного протектора типу R-1. Тому модель TR 171 особливо добре показує свої характеристики на техніці, що працює у складних умовах, коли необхідна висока прохідність. Ідеальна модель для роботи на вологих і болотяних ґрунтах.
Характеристики
Виробник BKT
Країна виробник Індія
Стан Нове
Тип шини Діагональна
Призначення Селгосптехніка
Тип Камерна "TT" Без Камери
Ширина шини 9.5"
Посадковий діаметр шини 24"
Індекс навантаження шини 106 / 950 кг.
Індекс швидкості A6/30 км.год
Зовнішній діаметр 1066 мм
Ширина профілю 240 мм
Висота ґрунтозачепа 40 мм
Кількість пар ґрунтозачепів 2 x21 шт.
Тиск 280 кПа
Обід W8 x24
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/ Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажові та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Виробник | BKT |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 24" |
| Індекс навантаження шини | 106 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Країна виробник | Індія |
| Тип | Камерна "TT" |
| Зовнішній діаметр шини | 24" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Відуча |
- Ціна: 10 480 ₴
- Готово до відправки
10 480 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

