



Шинa 460/70R24 (17.5LR24) PTX ND33 TL 159A8/159B TL PETLAS
Шинa 460/70R24 (17.5LR24) PTX ND33 TL 159A8/159B TL PETLAS
Характеристики
Виробник PETLAS
Країна виробник Туреччина
Призначення Навантажувачі
Сезонність шин Всесезонні шини
Тип шини Радіальна
Ширина шини 460 мм
Висота профілю шини 70
Посадковий діаметр шини 24"
Індекс навантаження шини 159 / 4375кг.
Індекс швидкості В/50 км.год
Тип Безкамерна "TL"
Шина з підвищеним навантаженням Да
Повнопрофільна шина Да
Стан Нове
Модель PTX ND33
Зовнішній діаметр шини 1251 мм
Вага, маса 90 кг
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PETLAS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | B |
| Індекс навантаження шини | 159 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Висота профілю шини | 70 |
| Посадковий діаметр шини | 24" |
| Зовнішній діаметр шини | 24" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Ширина шини | 460 мм |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Рівень шуму шин | Нижче 64 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
- Ціна: 21 650 ₴
- Готово до відправки
21 650 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

