+380 (67) 315-06-00
+380 (63) 797-03-33
ТОВ"МИРАТОРГ-ГРУП"





Диск 8JX12 H2 ALU 4/86/110 Ø14.3 C60 ET2.5 ,25X10-12, 25X8-12 на Квадроцикл
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ди
ски 8JX12 H2 ALU 4/86/110 Ø14.3 C60 ET2.5 4шт.
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова Пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Основні атрибути | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Ширина диска в дюймах | 8.0 |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| PCD | 110 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Діаметр ступинкового отвору | 86 мм |
| Вага | 3 кг |
- Ціна: 3 900 ₴
- Під замовлення
Відправка з 05 травня 20263 900 ₴
+380 (67) 315-06-00
- +380 (63) 797-03-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний






