




Шина 5.00-15 (5-15) 6PR BKT AS 504 75A8/88A8 TT на МініТрактор
Шина 5.00-15 (5-15) 6PR BKT AS 504 75A8/88A8 TT Шина БЕЗ Кам
Камера 4.00-15, 4.50-15, 5.00-15, 125-15 Nexen TR13 продаються окремо:
AS 504 — це серія агропромислових шин для техніки, використовуваної для транспортних робіт та оброблення ґрунту. Шини вирізняються винятковими властивостями самоочищення та підвищеним зчепленням із поверхнею, що особливо важливо під час руху по чистій або вологому ґрунті.
Шина використовується для допоміжного з/х обладнання: сітківки, сеньйосилки, граблі.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник BKT
Країна виробник Індія
Індекс навантаження шини 88 / 75 / 560 / 385 кг.
Індекс швидкості A8 / 40 км.год
Ширина шини 5.00
Посадковий діаметр 15
Норма шарності 6PR
Вага 7.100кг.
Зовнішній діаметр 657 мм
Ширина профілю 140 мм
Обід 4.00E x15
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова Пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Виробник | BKT |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Ширина шини | 5" |
| Індекс навантаження шини | 88/86 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Країна виробник | Індія |
| Тип | Камерна "TT" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
- Ціна: 2 300 ₴
- Готово до відправки
2 300 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



