




Шина 11.2-24 (280/85-24) GripKing 8 сл 116A8 TT (SpeedWays) На Китайський, Японський Міні-Трактор
Шина 11.2-24 (280/85-24) GripKing 8 сл 116A8 TT (SpeedWays) БЕЗ КАМЕР
Камера 11.2-24, 12.4-24 TR-218A Nexen Продається окремо
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Призначення Селхоспотехніка
Виробник Speedways
Країна виробник Індія
Стан Нове
Тип шини Діагональна
Тип Камерна "TT" БЕЗ КАМЕР
Ширина шини 11.2
Посадковий діаметр шини 24"
Індекс навантаження шини 116 / 1250 кг.
Індекс швидкості A8 / 40 км.год
Норма шарності 8PR
Тиск 250 кПа
Зовнішній діаметр 1105 мм
Ширина профілю 284 мм
Обід 10.00 х24
Поздовжня довжина ґрунтозачіпа 200 мм
Висота ґрунтозачепа 30 мм
Ширина ґрунтозачепа: 27-40 мм
Кількість пар ґрунтозачепів 2 x18 шт.
Тиск 250 кПа
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 24" |
| Ширина шини | 280 мм |
| Індекс навантаження шини | 116 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Країна виробник | Індія |
| Тип | Камерна "TT" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
- Ціна: 7 300 ₴
- Готово до відправки
7 300 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



