




Шина 8.3-20 R-1 6 сл 95A6 Armour з Камерою На Китайський Мінітрактор
Шина 8.3-20 R-1 6 сл 95A6 (Armour) з Камерою На Китайський Мінітрактор
УВАГА!!! МІЦНІ ШИНИ НА ТРАКТОР Т-40 НЕ ПІДХОДЯТЬ.
Шини 8.3-20 з тракторним протектором використовують на передніх і задніх колесах повноприводних тракторів. Застосовуються на китайських, корейських, японських мінітракторах моделей:
- Chery RK404, RM704, RK604
- Foton Europard FT 404, FT 454
- Jinma JM-554, 604
- Kubota A17D, GM56
- SOLIS 26
- ДТЗ 504, 454
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Призначення Селгосптехніка
Виробник Armour
Країна виробник Китай
Стан Нове
Тип шини Діагональна
Тип Камерна "TT"
Ширина шини 8.3"
Посадковий діаметр шини 20"
Індекс навантаження шини 95 / 690 кг.
Індекс швидкості A6/30 км.год
Норма шарності 6PR
Зовнішній діаметр 895 мм
Ширина профіля 210 мм
Ширина ґрунтозаєцепа 30 мм
Поздовжня довжина ґрунту — 135 мм
Висота ґрунтозачепа 27 мм
Кількість пар ґрунтозачепів 2 x18 шт.
Обід W7 x20
Тиск 250 кПа
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Виробник | Armour |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Ширина шини | 210 мм |
| Індекс навантаження шини | 95 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Камерна "TT" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
- Ціна: 6 100 ₴
- Готово до відправки
6 100 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



