




Шина 5.00-15 (5-15) 6PR BKT TF 9090 82A6 F2 TT На МініТрактор
Шина 5.00-15 (5-15) 6PR BKT TF 9090 82A6 F2 TT Шина БЕЗ Камер
Камери продаються окремо: Камера 4.00-15, 4.50-15, 5.00-15, 125-15 Nexen TR13
Шини моделі TF 9090 створені спеціально для експлуатації в польових умовах на пахучих тракторах 2WD — з двома провідними колесами.
Три-реберний протектор має вигляд двох глибоких навколових канавок із центральним ребром більшої висоти, ніж плечові ребра.
Шини 5.00-15 з універсальним дорожнім протектором використовують на передніх напрямних колесах мінітракторів. Колеса з такими покришками краще утримують колію і прекрасно підходять для польових робіт, менше зношуються під час переїздів по дорогах із твердим покриттям.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник BKT
Країна виробник Індія
Індекс навантаження шини 82 / 475 кг.
Індекс швидкості A6/30 км.год
Ширина шини 5.00
Посадковий діаметр 15
Норма шарності 6PR
Вага 6.380кг.
Зовнішній діаметр 655 мм
Ширина профілю 140 мм
Обід 4.00E x15
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова Пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BKT |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Ширина шини | 5" |
| Індекс навантаження шини | 82 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Країна виробник | Індія |
| Тип | Камерна "TT" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
- Ціна: 2 300 ₴
- Готово до відправки
2 300 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



