




Шина 8.3-24 (210/90-24) GripKing 8 см 105A8 TT (SpeedWays) На Китайський, Японський Міні-Трактор
Шина 8.3-24 (210/90-24) GripKing 8 сл 105A8 TT (SpeedWays) БЕЗ КАМЕР
Камера продається окремо: Ціну уточнюйте. Камера 8.3-24, 9.5-24 TR-218A Nexen
Характеристики
Країна виробник Індія
Виробник Speedways
Стан Нове
Тип шини Діагональна
Тип Камерна "TT"
Ширина шини 8.3
Посадковий діаметр шини 24
Індекс навантаження шини 105 / 925 кг.
Індекс швидкості A8 / 40 км.год
Норма шарності 8PR
Зовнішній діаметр 995 мм
Ширина профілю 211 мм
Обід 6.00 x24
Висота ґрунтозачепа 25 мм
Кількість пар ґрунтозачепів 2 x20 шт.
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажові та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | A8 |
| Індекс навантаження шини | 105 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 24" |
| Зовнішній діаметр шини | 24" |
| Ширина шини | 210 мм |
| Тип | Камерна "TT" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Ось | Відуча |
- Ціна: 4 800 ₴
- Готово до відправки
4 800 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



