+380 (67) 315-06-00
+380 (63) 797-03-33
ТОВ"МИРАТОРГ-ГРУП"





Шина 10-16.5 L-5 HUL5 10PR 134А2 TL Marcher На Bobcat
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 10-16.5 L-5 HUL5 10PR 134А2 TL Marcher
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Делівері
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Делівері
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marcher |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 16.5" |
| Індекс навантаження шини | 134 |
| Індекс швидкості | A2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Зовнішній діаметр шини | 16.5" |
| Шина з захистом обода диска | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Навантажувачі |
| Діаметр колеса/диска | 16.5" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Відуча |
- Ціна: 7 050 ₴
- Готово до відправки
7 050 ₴
+380 (67) 315-06-00
- +380 (63) 797-03-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


