




Шина 9.5-24 GripKing 8слів 112A8 TT SpeedWays На Китайський, Японський Міні-Трактор
Шина 9.5-24 GripKing 8сл. 112A8 TT SpeedWays БЕЗ КАМЕР
Камера продається окремо: Ціну уточнюйте. Камера 9.5-24 TR-218A Nexen
Характеристики
Виробник SpeedWays
Країна виробник Індія
Стан Нове
Індекс швидкості A8/40 км.
Призначення Селхоспотехніка
Ширина шини 9.5"
Посадковий діаметр шини 24"
Індекс навантаження шини 112/1120кг.
Тип шини Діагональна
Тип Камерна "TT"
Тиск 280 кПа
Зовнішній діаметр 1048 мм
Ширина профілю 241 мм
Обід W8 x24
Висота ґрунтозачепа 28 мм
Кількість пар ґрунтозачепів 2 x20 шт.
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажові та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | A8 |
| Індекс навантаження шини | 112 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 24" |
| Зовнішній діаметр шини | 24" |
| Ширина шини | 250 мм |
| Тип | Камерна "TT" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Ось | Відуча |
- Ціна: 5 750 ₴
- Готово до відправки
5 750 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний




