




Шина 6.50-16 R-1 6 сл 88A6 (Armour) На Китайський Міні-Трактор
Шина 6.50-16 R-1 6 сл 88A6 (Armour) с Камерой
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник Armour
Країна виробник Китай
Стан Нове
Призначення Селхоспотехніка
Посадковий діаметр шини16"
Тип шини Діагональна
Тип Камерна "TT" з Камерою
Індекс навантаження шини 88/560кг.
Індекс швидкості A6/30 км.
Ширина шини 6.50"
Норма шарності 6PR
Вага 15
Тиск 250 кПа
Обід 5.00F x16
Ширина за протектором 160 мм
Зовнішній діаметр 730 мм
Висота ґрунтозачепа 25 мм
Ширина ґрунтозачепа: 20-30 мм
Кількість пар ґрунтозачепів 2 x17 шт.
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски3150
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Виробник | Armour |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Індекс навантаження шини | 88 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Камерна "TT" |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Відуча |
- Ціна: 3 750 ₴
- Готово до відправки
3 750 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



