+380 (67) 315-06-00
+380 (63) 797-03-33
ТОВ"МИРАТОРГ-ГРУП"





Шина 10-16.5 Monster L5 12 сл 135A8 Tubeless (SpeedWays) На Bobcat
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 10-16.5 Monster L5 12 сл 135A8 Tubeless (SpeedWays)
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Делівері
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Делівері
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | A8 |
| Індекс навантаження шини | 135 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 16.5" |
| Зовнішній діаметр шини | 16.5" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Шина з захистом обода диска | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 16.5" |
| Тип | Шина |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Відуча |
- Ціна: 8 100 ₴
- Готово до відправки
8 100 ₴
+380 (67) 315-06-00
- +380 (63) 797-03-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

