




Шина 8.3-20 TR-171 8сл. 101A6 R1W+ TT BKT На Китайські, Японські Минаткатора
Шина 8.3-20 TR-171 8сл. 101A6 R1W+ TT BKT БЕЗ КАМЕРИ
УВАГА!!! МІЦНІ ШИНИ НА ТРАКТОР Т-40 НЕ ПІДХОДЯТЬ.
Камера продається окремо. ціну уточнюйте
Шини в розмірі 8.3-20 використовують на провідних колесах Китайських і Японських мінітракторів:
- ДТЗ 504, 454
- Chery RK404, RM704, RK604
- Foton Europard FT 404, FT 454
- Jinma JM-554, 604
- Kubota A17D, GM56
- Mitsubishi GA500, GA46
- Shibaura SD1840
- SOLIS 26
- Yanmar F-7D
- YTO 554
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник BKT
Країна виробник Індія
Стан Нове
Призначення Селхоспотехніка
Посадковий діаметр шини 20"
Індекс швидкості A6 /30км.ч
Індекс навантаження шини 101 / 825кг.
Тип шини Діагональна
Тип Камерна "TT"
Ширина шини 8.3
Норма шарності 8сл.
Вага 22.890
Тиск 320 кПа
Зовнішній діаметр 895 мм
Ширина профілю 210 мм
Глибина протектора 45 мм
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BKT |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | A6 |
| Індекс навантаження шини | 101 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Ширина шини | 210 мм |
| Тип шини для спецтехніки | Пневматична |
| Тип | Камерна "TT" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
- Ціна: 8 100 ₴
- Готово до відправки
8 100 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



