




Шина 5.00-12 (5-12) TR-128 PR4.56А6 TT BKT На Японський Міні-Трактор
Шина 5-12 (5.00-12)TR-128 4PR 56А6 TT BKT БЕЗ Камери
Камера продається окремо: Камера 4.00-12, 5.00-12 TR-13 Nexen
Характеристики
Виробник BKT
Країна виробник Індія
Індекс швидкості A6 / 30 км/год
Індекс навантаження шини 56 / 220 кг
Ширина шини 5
Посадковий діаметр шини 12"
Пневматична Без Камери
Норма шарності 4PR
Вага 6.300
Тиск 2 кПа
Зовнішній діаметр 554 мм
Ширина профілю 127 мм
Висота протектора мм. 23.5 мм
Обід 4 JA
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/ Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Виробник | BKT |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Індекс навантаження шини | 56 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Країна виробник | Індія |
| Тип | Камерна "TT" |
| Зовнішній діаметр шини | 12" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Відуча |
- Ціна: 2 500 ₴
- Готово до відправки
2 500 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



