




Шина 8.3-20 TR-171 6слів. 96A6 R1W+ TT BKT На Китайські, Японські Минаткатора
Шина 8.3-20 6PR BKT TR 171 96A6 TT БЕЗ КАМЕРИ
УВАГА!!! МІЦНІ ШИНИ НА ТРАКТОР Т-40 НЕ ПІДХОДЯТЬ.
Камера продається окремо. ціну уточнюйте
Шини в розмірі 8.3-20 використовують на провідних колесах китайських і японських мінітракторів:
- ДТЗ 504, 454
- Chery RK404, RM704, RK604
- Foton Europard FT 404, FT 454
- Jinma JM-554, 604
- Kubota A17D, GM56
- Mitsubishi GA500, GA46
- Shibaura SD1840
- SOLIS 26
- Yanmar F-7D
- YTO 554
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник BKT
Країна виробник Індія
Стан Нове
Індекс швидкості A6/30 км.год
Призначення Селгосптехніка
Посадковий діаметр шини 20"
Індекс навантаження шини 96 / 710 кг.
Тип шини Діагональна
Тип Камерна "TT"
Ширина шини 8.3
Норма шарності 6сл.
Вага 20
Тиск 320 кПа
Зовнішній діаметр 895 мм
Ширина профілю 210 мм
Глибина протектора 45 мм
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BKT |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | A6 |
| Індекс навантаження шини | 96 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Тип | Камерна "TT" |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Ширина шини | 210 мм |
| Тип шини для спецтехніки | Пневматична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
- Ціна: 7 850 ₴
- Готово до відправки
7 850 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



