




Шина 8.15-15 (28X9-15) 14PR KENDA K610 155A5/146 TR75A на Вилковий Навантажувач
Шинокомплект 8.15-15 (28X9-15,225/75-15) 14PR KENDA K610 155A5/146 TR75A
Ціна вказана за готівку. Ціну з НДС. Уточнюйте
KENDA K610 преміальні шини для навантажувачів від тайванського виробника Kenda (Кенда). Модель спеціально розроблена з урахуванням вимог забезпечення високої стійкості до механічних пошкоджень і зносостійкості.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник KENDA
Країна виробник Тайвань/645
Тип Камерна "TT"
Призначення Навантажувачі
Індекс швидкості A5
Індекс навантаження шини 155/146
Норма шарності 14PR
Ширина шини 8.15
Посадковий діаметр шини 15"
Зовнішній діаметр 710 мм
Ширина профілю 230 мм
Рекомендований обід 7.0 x15
Висота протектора 17.2 мм.
Тиск Бар 10.2атм.
Вага кг 31.770
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажові та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Ширина шини | 225 мм |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс навантаження шини | 155 |
| Індекс швидкості | A5 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Камерна "TT" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Шина з захистом обода диска | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Навантажувачі |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
- Ціна: 10 050 ₴
- Готово до відправки
10 050 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

