+380 (67) 315-06-00
+380 (63) 797-03-33
ТОВ"МИРАТОРГ-ГРУП"





Шина 14.0/65-16 (360/65-16) A-327 (PR18) 150/138A8 TL Alliance
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 14.0/65-16 (360/65-16) A-327 (PR18) 150/138A8 TL Alliance
ЦЕНУ з НДС. УТОЧНІ!! ЦЕНА 8450 УКАЗАННА НА НАЛИЧНЫЙ РАСЧЁТ
| Розмір | 14.0/65-16 (360/65-16) |
| Комплектність | покришка (безскамерна) |
| Норма шарності, PR | 18 |
| Індекс навантаження (кг)/швидкості (км/год) | 3350/40 |
| Тип (TT,TL) | TL |
| Посадковий діаметр (дюйм) | 16 |
| Зовнішній діаметр (мм) | 874 |
| Фактична ширина профілю (мм) | 357 |
| Конструкція | діагональна |
| Вага шини (кг) | 55 |
| Допустимий тиск (бар) | 4.5 |
| Рекомендована ширина диска (дюйм) | 11 |
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alliance |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | A8 |
| Індекс навантаження шини | 150 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Висота профілю шини | 65 |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 360 мм |
| Тип | Шина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Ось | Причіпна |
- Ціна: 9 050 ₴
- Готово до відправки
9 050 ₴
+380 (67) 315-06-00
- +380 (63) 797-03-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

