




Шина 9.5-22 6PR BKT TR 144 104A6 TT На Японський міні трактор
Шина 9.5-22 6PR BKT TR 144 104A6 TT Без камери
Окремо. Камера 8.3-22, 9.5-22 Nexen TR218A
-
Модель TR 144 спеціально розроблена для експлуатації на малопотужних тракторах, які використовуються для оброблення ґрунту. Протектор TR 144 має гарне зчеплення з ґрунтом і водночас добре самоочищається. Шина адаптована для роботи в умовах високої вологості, зокрема на рисових плантаціях.
Шина 9.5-22 TR 144 підійде для задніх провідних коліс мінітракторів:
- Yanmar F215, Fx215d
- Kubota L1-235, L1-22, M5030
- Mitsubishi MT221
- Hinomoto NX220
Виробник BKT
Країна виробник Індія
Тип Камерна "TT"
Призначення Селхоспотехніка
Стан Нове
Індекс швидкості A6
Індекс навантаження шини 104
Посадковий діаметр шини 22"
Тип шини Діагональна
Ширина шини 9.5"
Норма шарності 6PR
Вага 23,5
Зовнішній діаметр 1000 мм
Ширина профілю 235 мм
Обід W7 x22
Висота ґрунтозачепа 28 мм
Ширина ґрунтозачепа: 24-30 мм мм
Поздовжня довжина грунтозачепа 170 мм
Тиск 220 кПа
Кількість пар ґрунтозачепів 2 x14 шт.
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Виробник | BKT |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 22" |
| Висота профілю шини | 100 |
| Індекс навантаження шини | 104 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Країна виробник | Індія |
| Тип | Камерна "TT" |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Зовнішній діаметр шини | 22" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 22" |
- Ціна: 8 350 ₴
- Готово до відправки
8 350 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



