
Шина 225/75R16C 118/116R TL Vimero-Van Premiorri
За всіма питаннями 067 31-50-600
Шина 225/75R16C 118/116R TL Vimero-Van Premiorri Безкамерка
Виробник Росава/Premiorri
Країна виробник Україна
Стан Нове
Сезонність шин Всесезонні шини
Призначення Легковантажні
Тип шини Радіальна
Тип Безкамерна "TL"
Ширина шини 225 мм
Висота профілю шини 75
Посадковий діаметр шини R16"
Індекс навантаження шини 118/116 / 1320/1250кг
Індекс швидкості R/70 км.год
Зовнішній діаметр 744 мм
Ширина профілю 224 мм
Обід 6.0J x16
Тиск 525 кПа
Вага
Нові всесезонні шини Premiorri Vimero-Van забезпечені традиційним для комерційних моделей шин неспрямованим симетричним дизайном, що сприяє підвищенню стійкості шини до ефекту аквапланування та скороченню довжини гальмівного шляху в мокрих умовах.
Малюнок протектора був спроєктований у такий спосіб, щоб він відповідав заданим характеристикам сучасних шин, а саме:
- мав високі динамічні якості та низьке шумоутворення;
- мав високу плавність ходу та низький опір коченню;
- забезпечував ідеальне поєднання високої прохідності з комфортабельністю;
- забезпечував паливну економічність і безпеку на дорогах із будь-яким покриттям.
Важливе значення для експлуатаційних властивостей шини має жорсткість протектора. Причому, відмінність в жорсткості елементів є важливою умовою шин M+S.
Великий вибір Шини, Камери, Ободна стрічка, Фліпер
завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні, Доставка містом, й Україні будь-яким автоперевізником, Нова Пошта, САТ, Делівері
форма оплати: Наличний і безнадійний із НДС.
Оптара у разі отримання товару
Шини/камери для навантажувачів і спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери вантажні та легко завантажені
Камери, обідні стрічки, Фліпер
Диски на всі різновиди техніки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Premiorri |
| Країна виробник | Україна |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Легковантажні |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс швидкості | R |
| Індекс навантаження шини | 118 |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 225 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
- Ціна: 3 300 ₴
- Готово до відправки
3 300 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

