




Шина 11.2-24 KNK50 122A6 12сл. TT OZKA На Китайський, Японський Міні-Трактор
За всіма питаннями 067 31-50-600
Шина 11.2-24 KNK50 122A6 12сл. TT OZKA БЕЗ КАМЕР
Камера 11.2-24, 12.4-24 TR-218A Nexen Продається окремо
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Призначення Селгосптехніка
Виробник OZKA
Країна виробник Туреччина
Стан Нове
Тип шини Діагональна
Тип Камерна "TT" БЕЗ КАМЕР
Ширина шини 11.2
Посадковий діаметр шини 24"
Індекс навантаження шини 122 / 1500 кг.
Індекс швидкості A6/30 км.год
Норма шарності 12PR
Тиск 250 кПа
Зовнішній діаметр 1105 мм
Ширина профілю 284 мм
Обід 10.00 х24
Поздовжня довжина ґрунтозачіпа 200 мм
Висота ґрунтозачепа 30 мм
Ширина ґрунтозачіпа: -
Кількість пар ґрунтозачепів 2 x19 шт.
Тиск 250 кПа
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ozka |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 24" |
| Індекс навантаження шини | 122 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
- Ціна: 8 900 ₴
- Готово до відправки
8 900 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


