


Диск Колеса 9.00X15.3 6/161/205 A2 ET0 VG SILVER RAL9006 JANTSA
За всіма питаннями 067 31-50-600
Диск Колеса 9.00X15.3 6/161/205 A2 ET0 VG SILVER RAL9006 JANTSA
Колісний диск JANTSA 9.00x15.3 (на сітківку, культиватор, причіп)
Виробник: Jantsa (Туреччина)
Сумісні розміри шин:
- 10.0/75-15.3
- 11.5/80-15.3
- 12.5/80-15.3
Товщина диска 6 мм
Колісний диск 9.00х15.3 застосування для сільхохтіхніки:
- Сеялка ЗЗМ НІНКА 4
- Селялка ЗЗМ НІНКА 6
- Культиватор ККГ
- Агрегат дисковий АГН 4.2
- Селхоз причепи PRONAR T653, T654, T655
- Причіп 2ТСП-6
- Напівпричіп ТСП-3т
Призначення Селхоспотехніка
Тип Сталевий
Матеріал Сталь
Стан Нове
Кількість кріпильних отворів 6
Ширина диска в дюймах 9.0
Діаметр колеса/диска 15.3
Діаметр ступинкового отвору 161 мм
Кількість кріпильних отворів 6
PCD 205
ET 0
Виробник Jantsa
Країна виробник Туреччина
Вага 11.600 кг
Колір Сірий
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Тип | Сталевий |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| PCD | 205 |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Ширина диску в дюймах | 9.0 |
| Діаметр ступичного отвору | 161 мм |
| Виробник | Jantsa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 11.6 кг |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 3 475 ₴
- Готово до відправки
3 475 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

