




Шина 335/80R20, 12.5R20 EARTHMAX SR 33 150K M+S TL BKT
ПО ВСІХ ВОПРОСАМ ЗБЕРІГАЙТЕ 067 31-50-600
Шина 335/80R20 (12.5R20) BKT EARTHMAX SR 33 150K M+S TL
Відсилання шин в Україні тільки за передоплатою за доставку
Характеристики
Виробник BKT
Країна виробник Індія
Призначення Спецтехніка
Ширина шини 12.5"
Висота профілю шини 0
Посадковий діаметр шини 20
Тип Безкамерна "TL"
Індекс навантаження шини 150 / 3350 кг.
Індекс швидкості K/110 км.год
Зовнішній діаметр 1047 мм
Ширина профілю 335 мм
Глибина протектора 16.5 мм
Вага 64.050 кг
Обід W11.00 x20
Тиск 6.5 бар
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BKT |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | K |
| Індекс навантаження шини | 150 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Висота профілю шини | 80 |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Ширина шини | 335 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
- Ціна: 22 750 ₴
- Готово до відправки
22 750 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

