




Шина 10.5-18 (275/80-18) MPT-007 12сл/ 133A6 TL SpeedWays
Характеристики
Виробник SpeedWays
Країна виробник Індія
Призначення Спецтехніка
Ширина шини 10.5"
Посадковий діаметр шини 18
Тип Безкамерна "TL"
Норма шарності 12PR
Індекс навантаження шини 133 / 2060 кг.
Індекс швидкості A6/30 км.год
Зовнішній діаметр 907 мм
Ширина профілю 274мм
Глибина протектора 21.5 мм
Вага 30.680кг
Обід W9 x18
Тиск 3.7бар
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/ Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | A6 |
| Індекс навантаження шини | 133 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Ширина шини | 275 мм |
| Тип | Шина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
- Ціна: 8 400 ₴
- Готово до відправки
8 400 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


