




Шина 225/70R15C 112/110R TL Vimero-Van Premiorri
Шина 225/70R15C 112/110R TL Vimero-Van Premiorri Безкамерка
Виробник Росава/Premiorri
Країна виробник Україна
Стан Нове
Сезонність шин Всесезонні шини
Призначення Легковантажні
Тип шини Радіальна
Тип Безкамерна "TL"
Ширина шини 225 мм
Висота профілю шини 70
Посадковий діаметр шини R15"
Індекс навантаження шини 112/110 / 1120/1060кг
Індекс швидкості R/70 км.год
Зовнішній діаметр 697 мм
Ширина профілю 228 мм
Обід 5.0J x16
Тиск 475 кПа
Вага 16кг
Нові всесезонні шини Premiorri Vimero-Van забезпечені традиційним для комерційних моделей шин неспрямованим симетричним дизайном, що сприяє підвищенню стійкості шини до ефекту аквапланування та скороченню довжини гальмівного шляху в мокрих умовах.
Малюнок протектора був спроєктований так, щоб він відповідав заданим характеристикам сучасних шин, а саме:
- мав високі динамічні якості та низьке шумоутворення;
- мав високу плавність ходу та низький опір коченню;
- забезпечував ідеальне поєднання високої прохідності з комфортабельністю;
- забезпечував паливну економічність і безпеку на дорогах із будь-яким покриттям.
Важливе значення для експлуатаційних властивостей шини має жорсткість протектора. Причому, відмінність в жорсткості елементів є важливою умовою шин M+S.
Великий вибір Шини, Камери, Ободна стрічка, Фліпер
завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні, Доставка містом, й Україні будь-яким автоперевізником, Нова Пошта, САТ, Делівері
форма оплати: Наличний і безнадійний із НДС.
Оптара у разі отримання товару
Шини/камери для навантажувачів і спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери вантажні та легко навантажені
Камери, обідні стрічки, Фліпер
Диски на всі різновиди техніки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Легковантажні |
| Виробник | Premiorri |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | R |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина шини | 225 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Індекс навантаження шини | 112/110 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
- Ціна: 3 050 ₴
- Готово до відправки
3 050 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

