




Шина 14.9-24 (380/85-24) GripKing HD 12сл. 135A8 TT (SpeedWays)
Шина 14.9-24 (380/85-24) GripKing HD 12сл. 135A8 TT (SpeedWays) БЕЗ Камеры
Камера отдельно: 13.6/12-24, 14.9-24, 14.9/13-24, 340/85-24, 380/70-24, 380/85-24, 405/70-24, 420/70-24 Nexen TR218A
Виробник Speedways
Країна виробник Індія
Стан Нове
Призначення Селгосптехніка
Ширина шини 14.9"
Посадковий діаметр шини 24"
Тип шини Діагональна
Тип Камерна "TT" БЕЗ Камери
Індекс навантаження шини 135 / 2180 кг
Індекс швидкості A8 / 40 км.год
Зовнішній діаметр 1265 мм
Ширина профілю 378 мм
Кількість пар ґрунтозачепів 2 x17 шт.
Поздовжня довжина ґрунтозачепа 250 мм
Висота ґрунтозачепа 30 мм
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | A4 |
| Індекс навантаження шини | 135 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 24" |
| Ширина шини | 380 мм |
| Тип | Камерна "TT" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
- Ціна: 13 150 ₴
- В наявності
13 150 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


