




Шина 8.3-22 GripKing 8сл. 104A6 TT (SpeedWays) На Японський Міні-Трактор
Шина 8.3-22 GripKing 8сл. 104A6 TT (SpeedWays) БЕЗ КАМЕР
Камера 8.3-22,9.5-22 TR-218A Nexen продається окремо:
Шини 8.3-22 підходять для використання на провідних колесах тракторів:
- KUBOTA L1501DT, B1600DT, ZB1702DT, B1702-M
- YANMAR FX175D
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник SpeedWays
Країна виробник Індія
Призначення Селхоспотехніка
Ширина шини 8.3"
Індекс навантаження шини 104/900кг.
Індекс швидкості A6/30 км.год
Стан Нове
Тип шини Діагональна
Тип Камерна "TT" БЕЗ КАМЕР
Норма шарності 8PR
Обід W7 x22
Тиск 320 кПа
Зовнішній діаметр 945 мм
Ширина профілю 211мм
Вага 24.460
Кількість пар ґрунтозачепів 2 x17шт.
Висота ґрунтозачепа 250 мм
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | A6 |
| Індекс навантаження шини | 104 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 22" |
| Ширина шини | 210 мм |
| Тип | Камерна "TT" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 22" |
- Ціна: 5 700 ₴
- Готово до відправки
5 700 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



