




Шина 250-15 (250/70-15) PLT-328 16слів. 159A8 Armour
Шинокомплект 250-15 (250/70-15) PLT-328 16сл. 159A8 (Armour)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник Armour
Країна виробник Китай
Стан Нове
Індекс швидкості A8
Призначення Навантажувачі
Ширина шини 250 мм
Посадковий діаметр шини 15"
Індекс навантаження шини 159
Тип шини для спецтехніка Пневматичний (Шинокомплект)
Тип шини Діагональна
Тип Камерна "TT"
Норма шарності 16PR
Зовнішній діаметр 745 мм
Ширина профілю 235 мм
Вага 31
Тиск 830 кПа
Обід 7.50 x15
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armour |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Індекс швидкості | A8 |
| Індекс навантаження шини | 159 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Тип | Камерна "TT" |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Ширина шини | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
- Ціна: 7 600 ₴
- Готово до відправки
7 600 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

