




Шина 18575R16C 104/102N TL БЦ-24 Росава Газель
Шина 18575R16C 104/102N TL БЦ-24 Росава Безкамерка
Шина 18575R16C 104/102N TL БЦ-24 обладнуються автомобілі малої вантажопідійманості сімейства Газель, Соболь і аналоги. Підходить як для передньої осі (кермова), так і на задню вісь (тягова, тягова), зокрема на здвоєні колеса.
Виробник Росава
Країна виробник Україна
Стан Нове
Сезонність шин Всесезонні шини
Призначення Легковантажні
Тип шини Радіальна
Тип Безкамерна "TL"
Ширина шини 185 мм
Висота профілю шини 75
Посадковий діаметр шини 16"
Індекс навантаження шини 104/102 / 900/850 кг
Індекс швидкості N/140 км.год
Зовнішній діаметр 684 мм
Ширина профілю 184 мм
Обід 5.0J x16
Тиск 475 кПа
Вага 13.5
Великий вибір Шини, Камери, Ободна стрічка, Фліпер
завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні, Доставка містом, й Україні будь-яким автоперевізником, Нова Пошта, САТ, Делівері
форма оплати: Наличний і безнадійний із НДС.
Оптара у разі отримання товару
Шини/камери для навантажувачів і спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери вантажні та легко завантажені
Камери, обідні стрічки, Фліпер
Диски на всі різновиди техніки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rosava |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Радіальна |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 185 мм |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс навантаження шини | 104/102 |
| Індекс швидкості | N |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Призначення | Легковантажні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |
- Ціна: 2 690 ₴
- Готово до відправки
2 690 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

