




Шинокомплект 6.50-10 10PR BKT PL 801 118A8/131A5 JS2 На Вилочный Погрузчик
За всіма питаннями 067 31-50-600
Шинокомплект 6.50-10 10PR BKT PL 801 118A8/131A5 JS2
ЦЕНУ з НДС. УТОЧНІ!!!
Характеристики
Виробник BKT
Країна виробник Індія
Індекс швидкості A5 / 25 км/год
Індекс навантаження шини 131 / 1950 кг
Ширина шини 5.00
Посадковий діаметр шини 10"
Пневматична (Шинокомплект)
Норма шарності 10PR
Вага 12.550
Тиск 9 барів
Зовнішній діаметр 595 мм
Ширина профілю 185 мм
Глибина протектора 14 мм
Обід 5.00D x10
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BKT |
| Країна виробник | Індія |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Індекс навантаження шини | 131 |
| Індекс швидкості | A5 |
| Тип | Камерна "TT" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Стан | Новий |
| Зовнішній діаметр шини | 10" |
| Шина з захистом обода диска | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Навантажувачі |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
- Ціна: 3 750 ₴
- Готово до відправки
3 750 ₴
- +380 (63) 797-03-33
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

