+380 (67) 315-06-00
+380 (63) 797-03-33
ТОВ"МИРАТОРГ-ГРУП"





Шина 8.3-20 R-1 PR8.101A6 QZ-702 TT Marcher
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 8.3-20 R-1 PR8 101A6 QZ-702 TT Marcher з Камерою На Китайський Мінітрактор
УВАГА!!! МІЦНІ ШИНИ НА ТРАКТОР Т-40 НЕ ПІДХОДЯТЬ.
Шини 8.3-20 з тракторним протектором використовують на передніх і задніх колесах повноприводних тракторів. Застосовуються на китайських, корейських, японських мінітракторах моделей:
- Chery RK404, RM704, RK604
- Foton Europard FT 404, FT 454
- Jinma JM-554, 604
- Kubota A17D, GM56
- SOLIS 26
- ДТЗ 504, 454
| Розмір | 8.3-20 (210-508) |
| Комплектність | покришка +Камера |
| Норма шарності, PR | 8 |
| Індекс навантаження (кг)/швидкості (км/год) | 850/30 |
| Тип (TT,TL) | ТТ |
| Посадковий діаметр (дюйм) | 20 |
| Зовнішній діаметр (мм) | 850 |
| Фактична ширина профілю (мм) | 210 |
| Конструкція | діагональна |
| Вага шини (кг) | 22 |
| Допустимий тиск (бар) | 2.4 |
| Рекомендована ширина диска (дюйм) | 6 |
Завжди в наявності на складі в Дніпропетуванні
Доставка містом, й Україні Нова пошта, САТ, Деливери
Шини/Камери для навантажувачів і Спецтехніки
Шини/Камери для сільськогосподарської техніки
Шини/Камери Вантажні та легковантажні
Шини/ КамериМото техніка
Камери, Ободна стрічка, Фліпер,
Диски
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marcher |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | A6 |
| Індекс навантаження шини | 101 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Ширина шини | 210 мм |
| Тип | Шина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
- Ціна: 5 350 ₴
- Готово до відправки
5 350 ₴
+380 (67) 315-06-00
- +380 (63) 797-03-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



